niedziela, 17 lutego 2019

SIATKARZE BAROS ORLICZ PRZEGRALI W NOWEJ SŁUPI

We wtorek, 12 lutego siatkarze Baros Orlicz rozegrali drugi mecz fazy play-off z Emerykiem w Nowej Słupi. Gospodarze na własnym parkiecie okazali się lepsi od biało-niebieskich i wygrali 3:0. W pierwszym secie siatkarze Emeryka kontrolowali przebieg gry i wygrali do 19. Szkoda drugiego seta, kiedy suchedniowianie prowadzili 21:19 i stracili kolejno trzy punkty, by przegrać ostatecznie do 23.
Podobna sytuacja była w trzecim secie, gdy Baros Orlicz prowadził 24:23 i stracił trzy kolejne punkty. Przypominam, że w pierwszym meczu nasza drużyna wygrała 3:1. Teraz w poniedziałek o godzinie 20.00 w suchedniowskiej hali sportowej zostanie rozegrany decydujące spotkanie. Zwycięzca awansuje do finału play-off.
Emeryk Nowa Słupia - Baros Orlicz 3:0 (25:19, 25:23, 26:24)
skład: Garbala, Dudek, Zatorski, Zieliński, Makuch, Marszałek, Dróżdż, Adamczyk, Działowski.