wtorek, 19 lutego 2019

SIATKARZE BAROS ORLICZ W FINALE PLAY-OFF

W poniedziałek, 18 lutego siatkarze Baros Orlicz zapewnili sobie awans do finału play-off. Stało się to po trzecim meczu z Emerykiem Nowa Słupia. W pierwszym spotkaniu wygrali nasi siatkarze 3:1, ale w drugim górą byli rywale 3:0. W decydującym pojedynku w suchedniowskiej hali sportowej biało-niebiescy wygrali 3:1. Mecz miał różne oblicza. W pierwszym secie, goście nie mieli nic do powiedzenia i gładko przegrali.
W drugim walka trwała na wymiany i wynik został rozstrzygnięty w końcówce. Trzeci set zakończył się wygraną przyjezdnych, ale w czwartym suchedniowianie udowodnili, że to oni byli faworytem tych spotkań i wygrali dość wysoko.
Teraz siatkarze Baros Orlicz zmierzą się z Lerko Kielce. Rywal będzie na uprzywilejowanej pozycji, ponieważ pierwszy i ewentualnie trzeci mecz będzie rozgrywał we własnej hali sportowej. Zwycięska drużyna ma zapewniony awans do 3 ligi, a przegrana spotka się w barażach z 9. zespołem 3 ligi.
Baros Orlicz - Emeryk Nowa Słupia 3:1 (25:14, 27:25, 19:25, 25:18)