czwartek, 21 lutego 2019

PAWEŁ WŁODYKA MISTRZEM WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO W TENISIE STOŁOWYM!

W sobotę, 16 lutego w Wąchocku zostały rozegrane Mistrzostwa Województwa Świętokrzyskiego Seniorów w tenisie stołowym. Bardzo dobrze zagrali reprezentanci Orlicza 1924, którzy zdobyli pięć medali, w tym dwa złote, dwa srebrne i jeden brązowy. Na najwyższym stopniu podium w grze pojedynczej stanął Paweł WłodykaW finale pokonał klubowego kolegę Macieja Karmolińskiego 4:1.
Na miejscach 5-8 zmagania zakończyli Bartosz Majcher oraz Wiesław Mazurek, a Piotr Odelski w przedziale 9-16.
W grze deblowej na podium zameldowali się wszyscy nasi zawodnicy. Zwyciężyła para Karmoliński/Majcher pokonując w finale 3:0 Mazurka/Odelskiego. Na najniższym stopniu podium stanął Włodyka.
Przypominam, że w ubiegłym roku medale zdobyli: gry pojedyncze Mazurek (złoto), Majcher (srebro), Włodyka (brąz); gry podwójne: Majcher/Włodyka (złoto); mikst: Włodyka (złoto), Majcher i Mazurek (brąz).
Za dwa tygodnie na Mistrzostwach Polski Seniorów w Gliwicach Orlicz 1924 będzie miał dwóch przedstawicieli: Mistrza Województwa Pawła Włodykę oraz ŁukaszNadolskiego, który miał zapewniony udział ze względu na wysoką pozycję w rankingu po 3 Grand Prix Polski Seniorów.