niedziela, 8 października 2017

Orlicz nokautuje Stal w Kunowie

Konia z rzędem temu, kto przewidziałby taki wynik w meczu Orlicza. Biało-niebiescy znokautowali Stal w Kunowie wygrywając 6:3. Ostatni raz tyle bramek na wyjeździe Orlicz strzelił 18 maja 2003 roku w Ćmielowie, wygrywając z tamtejszym Świtem 7:2. Spotkanie zaczęło się spokojnie, zespoły prowadziły grę w środku pola. Trwało to do 18 minuty, kiedy w ciągu 7 minut padło pięć bramek, w tym trzy dla Orłów.
Do przerwy Orlicz prowadził, ale wszystko wskazywało na to, że to nie koniec strzelania goli. I tak się też stało po zmianie stron. Biało-niebiescy ponownie dwukrotnie trafili do siatki, miejscowi odpowiedzieli jednym golem. Jednak ostateczny cios należał do Orlicza. Był to istny festiwal strzelecki, w czym zasługa przede wszystkim biało-niebieskich i Tomasza Staszewskiego.
Stal Kunów - Orlicz 3:6 (2:3)
0:1 Tomasz Staszewski (18')
1:1 samobój (19')
1:2 Tomasz Staszewski (20')
1:3 Tomasz Staszewski (22')