niedziela, 15 października 2017

Orlicz znów strzela sześć bramek!

Piłkarze Orlicza utrzymują formę strzelecką. W drugim kolejnym spotkaniu strzelili sześć goli, ale tym razem zagrali na zero z tyłu. Zespół z Pierzchnicy był tylko tłem dla bardzo dobrze grających suchedniowian. Mecz ułożył się dla biało-niebieskich już w pierwszych minutach, gdy Tomasz Staszewski wykończył świetne podanie Pawła Jarząba. Kwadrans później Stasiu obsługuje Piotra Mądzika i jest 2:0. Jeszcze przed przerwą z kolei Mądzik podaje do Piotra Solnicy i do przerwy Orlicz prowadzi 3:0.
Po zmianie stron Stasiu tym razem dogrywa do Karola Świtowskiego i na tablicy wyników widnieje 4:0. Po godzinie jest 5:0, Damian Kita został sfaulowany w polu karnym, a niezawodny Staszewski strzela gola. Wynik meczu ustalił Solnica, po wykończeniu podania od Stasia. Dwa spotkania i tuzin bramek, dawno nie widzieliśmy tak skutecznie grających biało-niebieskich. Przy tak wysokim prowadzeniu trener Bogdan Dąbrowski mógł pozwolić sobie na dokonanie aż pięciu zmian.
Orlicz - Polanie Pierzchnica 6:0 (3:0)
1:0 Tomasz Staszewski (6')
2:0 Piotr Mądzik (22')
3:0 Piotr Solnica (38')
4:0 Karol Świtowski (48')
5:0 Tomasz Staszewski (59' k.)
6:0 Piotr Solnica (65')
skład: Robert Bilski - Michał Bator (80' Daniel Kaczmarski)., Marcin Tacij (60' Mateusz Sikora), Kamil Olszewski, Paweł Jarząb - Karol Świtowski (57' Damian Kita), Mateusz Rafalski, Grzegorz Skarbek  (77' Filip Czerwiński)Piotr Mądzik (67' Adrian Solnica) - Tomasz Staszewski, Piotr Solnica