środa, 18 października 2017

Siatkarze zaczęli od porażki

Nie udała się inauguracja rozgrywek o mistrzostwo III ligi siatkarzom Orlicza. W pierwszym meczu grali w Kielcach z Fodderem i przegrali 1:3. Biało-niebiescy mieli swoje momenty, kiedy grali skutecznie i ładnie dla oka, ale przytrafiało się zbyt dużo własnych błędów, które zadecydowały o porażce.
O ile w pierwszym secie Orlicz zaczął słabo, to później gonił rywali, ale zabrakło czasu i set zakończył się wygraną kielczan. W drugiej odsłonie gospodarze odskoczyli na początku i przewagę utrzymali do końca. Trzeci set to walka, punkt za punkt, zakończona dobrym finiszem suchedniowian i zwycięstwem do 22. W czwartym sytuacja się odwróciła, tym razem w końcówce seta górą byli kielczanie i to oni cieszyli się ze zwycięstwa w tym meczu.
Do zespołu dołączył jeszcze Bartosz Sufa i on został wyróżniony w naszej drużynie.
Fodder Kielce - Orlicz 3:1 (25:23, 25:16, 22:25, 25:21)
Orlicz zagrał w składzie: Adam Adamczyk, Jakub Garbala, Adrian Zatorski, Bartosz Sufa, Sebastian Nowak, Maksymilian Marszałek, Marek Działowski, Tomasz Makuch, Łukasz Wiśniewski.