niedziela, 15 października 2017

Koniec sezonu - Kutwin pierwszy, Knieć drugi

Koniec rywalizacji. Czas na relaks.
(fot. Jacek Gałczyński).
Zakończyła się rywalizacja w tegorocznej edycji świętokrzyskiej ligi rowerowej, czyli popularnych wyścigów MTB Cross Maraton. Były takie sezony, kiedy drużyna Suchedniowskiego Stowarzyszenia Cyklistów w klasyfikacji końcowej stawała na podium. Od pewnego czasu, udaje się to tylko w konkurencjach indywidualnych. W tym roku team SSC wylądował dopiero na 11 miejscu (8651 punktów).  Indywidualnie suchedniowscy kolarze wywalczyli dwa miejsca na podium.
W całym cyklu na najwyższym stopniu stanął Tomasz Kutwin, który na osiem startów był sześć razy pierwszy i dwa razy drugi. Drugą lokatę wywalczył Sławomir Knieć, na 10 startów, był cztery razy pierwszy, pięć razy drugi i raz trzeci. Poniżej miejsca zawodników SSC: