niedziela, 4 maja 2014

Trzy punkty z Orlętami

W dniu dzisiejszym Orlicz wygrał w Suchedniowie z Orlętami 1:0, po trafieniu Kamila Moskala. Mecz rozpoczął się od huraganowych ataków gości, ale nasza obrona stanęła na wysokości zadania i wychodziła z tych pojedynków zwycięsko. Jednak w 13 minucie zamarły serca kibicom, ponieważ nasz golkiper sfaulował kieleckiego napastnika, a sędzia wskazał na wapno. Winowajca spisał się bardzo dobrze i złapał strzał z 11 metrów. Od tej pory spotkanie się wyrównało, a sytuacje podbramkowe miały oba zespoły. Jednak dopiero w drugiej połowie Grudniewski wrzucił piłkę z prawej strony, do której nie doszedł Cheneshkov, ale na miejscu był Moskal i umieścił ją w siatce.

Orlicz - Orlęta Kielce 1:0 (0:0), widzów 150, sędzia Mariusz Kandyba
1:0 Moskal Kamil (64.)
Orlicz: Karliński - Gniaździński, Kubiec, Krogulec, Notzel - Moskal, Nowak, Banaczkowski Marek (64. Zegadło), Grudniewski (76. Tuśnio) - Żakowicz (88. Kaczmarski), Cheneshkov.