sobota, 31 maja 2014

Kolejne 0:1

Udał się rewanż piłkarzom Klimontowianki po przegranym meczu w pierwszej rundzie w Klimontowie 1:3. Tym razem w Suchedniowie goście byli górą i wygrali 1:0. Sam mecz nie przyniósł wielu emocji i stał na słabym poziomie. Gra toczyła się w środkowych rejonach boiskach, sytuacji podbramkowych było jak na lekarstwo, a strzały na bramkę można było policzyć na palcach jednej ręki. Bramkę straciliśmy przez błąd w obronie, kiedy po wrzutce z prawej strony jeden z dwóch nieobstawionych napastników Klimontowianki główką umieścił piłkę w siatce. Orlicz najlepszą okazję miał w 85 minucie, kiedy z najbliższej odległości najpierw Marak Banaczkowski a następnie Krystian Żakowicz trafiali w obrońców.

Orlicz - Klimontowianka Klimontów 0:1 (0:0), widzów 102, sędzia Tomasz Kondrak
0:1 Szymański Łukasz (52)
Orlicz: Karliński - Bator (61. Gniaździński), Kubiec, Krogulec, Sułek (80. Banaczkowski Maciej) - Banaczkowski Marek, Moskal, Nowak, Żakowicz, Grudniewski - Cheneshkov.
Porażka juniorów
Podopieczni Dariusza Kowalika przegrali w Górnie z GKS 2:3 (0:0). Jeszcze do 75. minuty biało-niebiescy prowadzili 2:0 po golach Zolbacha Albert i Zolbacha Dawida, niestety w końcówce gospodarze strzelili trzy bramki i zgarnęli komplet punktów.
Orlicz:Borowiec - Działak, Jurczenia, Obara, Sikora - Świtowski Karol, Zolbach Albert, Herman (70. Kałka), Kita - Tuśnio (46. Lasota), Zolbach Dawid.