czwartek, 1 maja 2014

40 bramek "Miśka"

Miśka musi pilnować nawet czterech.
Nie udał się wyjazd Orłów do Włoszczowy, gdzie przegrali z miejscowym Hetmanem 1:3. W pierwszej połowie gra była wyrównana, ale chwila nieuwagi przy rzucie rożnym kosztowała nas stratę bramki. Po zmianie stron przez kwadrans, warunki gry dyktował Orlicz, ale wystarczył wypad gospodarzy zakończony drugim golem i gra biało-niebieskich siadła. Przy stanie 3:0 dla miejscowych, sędzia podyktował rzut karny dla Orlicza za faul na Nowaku, którego bezbłędnym wykonawcą był Kubiec. Tym samym Misiek dostał się do ekskluzywnego klubu piłkarzy Orlicza, którzy strzelili 40 i więcej bramek. Nasza drużyna kończyła mecz w dziesiątkę, ponieważ czerwoną kartkę dostał w 80 minucie Bator, za faul taktyczny.
Hetman Włoszczowa - Orlicz 3:1, widzów 200, sędzia: Kubicki Jacek
1:0 Cegieła Paweł (13.)
2:0 Piwowarczyk Łukasz (65.)
3:0 Gawron Mateusz (71.)
3:1 Kubiec Michał (74. k.)
Orlicz: Karwiński - Bator, Kubiec, Banaczkowski Marek (67. Tuśnio), Krogulec - Moskal (60. Zegadło), Żakowicz (82. Piwowar), Nowak, Skarbek (65. Gniaździński) - Cheneshkov, Grudniewski.