czwartek, 8 maja 2014

Orlicz poza konkurencją!

W Suchedniowie rozegrano międzywojewódzkie mistrzostwa młodzików z udziałem reprezentantów z województwa łódzkiego i świętokrzyskiego, które są zaliczane do współzawodnictwa sportowego dzieci i młodzieży przez Ministerstwo Sportu i Turystyki. W zawodach w kategorii do lat 15 zdecydowanie zwyciężył Orlicz - 34 punkty.
Indywidualnie w grach singlowych kobiet całe podium zajęły zawodniczki Orlicza. Wygrała Wiktoria Dąbczyńska przed Izabelą Pajek i Katarzyną Zięba. Podobnie było w deblu - 1. Pajek/Zięba, 2. Kamila Frątczak/Paulina Karska (Wolant Łódź), 3. Antonina Bolechowska/Julia Zubińska.
W grach singlowych mężczyzn zwyciężył Miłosz Miernik przed Mateuszem Ślusarczykiem. Biało-niebiescy nie wygrali tylko w deblu, gdzie Michał Ślusarczyk/Mateusz Ślusarczyk zajęli drugą lokatę.
W mikście pierwsze miejsce zajęła para Miłosz Miernik/Wiktoria Dąbczyńska przed Wojciechem Dulębą/Kamilą Frontczak.