poniedziałek, 22 lipca 2019

PIĘĆ RAZY PODIUM DLA CYKLISTÓW W ZAGNAŃSKU

Michał Gałczyński na mecie.
W niedzielę, 21 lipca w Zagnańsku i Kaniowie zostały rozegrane kolejne wyścigi z cyklu Świętokrzyskiej Ligi Rowerowej. W zawodach bardzo dobrze pojechali reprezentanci Suchedniowskiego Stowarzyszenia Cyklistów, którzy aż pięciokrotnie meldowali się na podium. Najwartościowszy rezultat uzyskał Michał Gałczyński, który w najliczniej obsadzonej kategorii fan zajął czwarte miejsce open i drugie w swojej kategorii wiekowej. Tylko jednej sekundy zabrakło Michałowi do trzeciego miejsca open(!). Tuż za nim - różnica tylko 12 sekund - finiszował Piotr Jabłoński, kończąc 47. kilometrową trasę na trzecim miejscu.
Ponadto na stopniach podium stawali: Tomasz Kutwin (fan) oraz Karol Mochocki i Jakub Przeworski po przejechaniu 19 kilometrów w kategorii family.