niedziela, 9 września 2018

HAT-TRICKI STASZEWSKIEGO I KOKOSZY

W dniu dzisiejszym Orlicz podejmował Astrę Piekoszów i odniósł pewne zwycięstwo, choć to goście jako pierwsi strzelili bramkę. Prawdopodobnie Tomasz Raczyński zaliczył bramkę życia, jak to mówią kibice "bramka stadiony świata" - strzał z 30 metrów w samo okienko. Niecałe 10. minut wystarczyło aby orły odrobiły straty po główce Mateusza Kokoszy, ale to było wszystko w pierwszej połowie.
Po zmianie stron na murawie pokazał się Tomasz Staszewski. Było to wejście z przytupem, ponieważ w ciągu trzech minut strzelił gola (pierwszy w tym sezonie). Po trafieniu Kokoszy na 4:1, biało-niebiescy jakby się rozprężyli i rywale zdobyli drugiego gola. Jednak ostatnie słowo należało do naszego duetu, Staszewski i Kokosza strzelili jeszcze po jednej bramce, a więc w sumie popisali się hat-trickami. Astra nastawiła się na grę otwartą, i dzięki temu kibice obejrzeli ładne widowisko, a co najważniejsze okraszone aż ośmioma golami. Warto podkreślić, że biało-niebiescy wystąpili w nowych strojach ufundowanych przez firmę Martum Marka Tumulca.
Orlicz - Astra Piekoszów 6:2 (1:1)
0:1 Tomasz Raczyński (19')
1:1 Mateusz Kokosza (28')
2:1 Tomasz Staszewski (48')
3:1 Mateusz Kokosza (49')
4:1 Tomasz Staszewski (76')
4:2 Jakub Bodzioch (75')
5:2 Tomasz Staszewski (79')
6:2 Mateusz Kokosza (86')
skład: Mateusz Ubysz - Adrian Niewczas, Michał Stawiak (60' Kamil Olszewski),  Marcin Tacij, Michał Bator Łukasz BoleńDamian Kita (46' Paweł Jarząb), Grzegorz Skarbek (69' Mateusz Tumulec), Karol Świtowski  Mateusz KokoszaPiotr Grzejszczyk (46' Tomasz Staszewski)