środa, 15 sierpnia 2018

Druga wygrana Orlicza

W drugiej kolejce klasy okręgowej piłkarze Orlicza odnieśli drugie zwycięstwo. Tym razem odprawili OKS Opatów z bagażem trzech bramek i goście powinni być zadowoleni z końcowego rezultatu. Biało-niebiescy od pierwszego gwizdka sędziego dominowali na boisku, co miało swoje odzwierciedlenie w końcowym rezultacie.
Co prawda do przerwy wynik był bezbramkowy, ale było tylko kwestią czasu, kiedy orły "napoczną" rywali. Już w pierwszej połowie Orlicz powinien prowadzić przynajmniej dwoma bramkami. Pierwszy gol został strzelony przez Mateusza Kokoszę po dograniu piłki od Tomasza Staszewskiego. 20 minut później w polu karnym został sfaulowany Kokosza, a Piotr Solnica podwyższył wynik meczu. Ostatni gol dla orłów padł po solowej akcji Piotra Grzejszczyka. Goście jedyne trafienie zaliczyli z rzutu karnego po wcześniejszym zagraniu piłki ręką przez Michała Batora.
Orlicz - OKS Opatów 3:1 (0:0)
1:0 Mateusz Kokosza (55')
2:0 Piotr Solnica (75' k.)
3:0 Piotr Grzejszczyk (78')
3:1 Jakub Łowicki (86' k.)
skład: Mateusz Ubysz - Adrian Niewczas,  Paweł Jarząb (70' Michał Bator), Marcin Tacij, Kamil Olszewski - Łukasz Boleń (81' Mateusz Sikora), Grzegorz Skarbek (78' Mateusz Tumulec)Piotr Solnica, Karol Świtowski (74' Damian Kita) - Mateusz Kokosza, Tomasz Staszewski (65' Piotr Grzejszczyk)