poniedziałek, 9 marca 2015

"Kojoty" z Pucharem Starosty

Po meczu (fot. Piotr Adamczyk).
W sobotę, 7 marca na skarżyskim lodowisku został rozegrany towarzyski mecz hokeja na lodzie o puchar Starosty Jerzego Żmijewskiego. Na taflę wyjechały zespoły Kojoty Suchedniów i Sokoły Końskie. Spotkanie odbyło się w ramach Powiatowego Marszobiegu Zimowego. Po pierwszej połowie górą byli konecczanie, którzy dwa razy trafili do naszej bramki. Jednak po przerwie na lodowisku zdecydowanie dominowały "Kojoty" zdobywając 7 bramek, a stracili tylko jedną. Wynik końcowy 7:3 dla suchedniowian. Mecz miał  świetną oprawę, o którą postarali się kibice i komentatorzy Ryszard Niemiec i Bogusław Ciok.
W barwach Kojotów wystąpili: GAŁCZYŃSKI Michał, JABŁOŃSKI Marcin, KRAJCARZ Marcin, KUTWIN Tomasz, MARKIEWICZ Paweł, NASZYDŁOWSKI Emil, PAŁGAN Paweł, SZWAJDO Zbigniew, TUMULEC Krzysztof, TUMULEC Marek, TURCZYŃSKI Piotr, WAWRZEŃCZYK Bartek, WAWRZEŃCZYK Michał, MOSIOŁEK Dariusz.