wtorek, 10 marca 2015

Siatkarze przegrali w tie-breaku

W bardzo ważnym dla układu tabeli meczu, biało-niebiescy przegrali w Suchedniowie z Hetmanem Włoszczowa. Zwycięstwo dawało szansę na walkę o podium, a nawet pierwsze miejsce w III lidze siatkówki. Całe spotkanie było bardzo wyrównane, była szansa na odniesienie zwycięstwa w 4 secie, kiedy nasi odrobili straty, ale końcówka należała do przyjezdnych. W piątym, decydującym secie walka była o każdą piłkę, najlepiej oddaje to końcowy wynik 17:19 dla gości. Orlicz zagrał w składzie: Marek Działowski, Piotr Siwoń, Adrian Zatorski, Kamil Tusznio, Max Marszałek, Piotr Marszałek, Kamil Dróżdż oraz Dawid Stawecki i Paweł Mazurkiewicz.
Orlicz - Hetman Włoszczowa 2:3 (18, -23, 22, - 21, -17). Po 14 kolejkach Orły zajmują piąte miejsce z 26 punktami.