poniedziałek, 9 marca 2015

Zwycięstwo Zuzanny Glijer

W sobotę, 7 marca w suchedniowskiej hali sportowej rozegrano Ogólnopolski Turniej Juniorów Młodszych i Juniorów w badmintonie. W silnej konkurencji, bowiem w rozgrywkach uczestniczyło wielu reprezentantów Polski, dobrze wypadli zawodnicy Orlicza.
Najlepiej zagrała Zuzanna Glijer, która w finale pokonała Olgę Miksza (Warszawy) 2:0 (13, 12). W deblu z Izą Pajek zajęły drugie miejsce, ulegając w finale Izabeli Jajko (Ropica Polska)/ Miksza 1:2 (-19, 13, -13). Iza Pajek drugi srebrny medal dorzuciła w grze mieszanej. Grając w parze z Radkiem Wróblem (Kępno) w decydującej o pierwszym miejscu grze przegrali z Robertem Cybulski (Miastko)/Karoliną Władzińską (Łódź) 0:2 (-23, -18). Katarzyna Zięba, Ola Pająk i Marcin Piwowar nie zdołali awansować z grup, podobnie jak nasi juniorzy Magda Łukasiak i Paweł Tomaszewski.