poniedziałek, 14 października 2019

ZUZIA, KUBA I OLEK NA PODIUM W STRASZĘCINIE!

W sobotę, 12 października w Straszęcinie zagrała ósemka naszych najmłodszych badmintonistów w turnieju Podkarpacki Cup 2019. Na drugim stopniu podium stanął Jakub Chrząszcz, a na trzecim zameldował się Aleksander Turski. Piotr Sawicz zakończył zawody w przedziale miejsc 5-8. Walczyli również Wiktor Utczyk i Miłosz Śniowski, którym na razie nie udało się awansować z grup.
W rywalizacji dziewcząt również mamy medalistkę. Gabrysia Turska ukończyła zawody na trzecim miejscu. Pola Andrzejewska i Zuzanna Turska, które grały w kategorii U-11 na razie bez medalu, Pola awansowała z grupy i zajęła miejsce 9-16, Zuzia powalczyła w grupie, bez awansu tym razem. Wielkie brawa dla najmłodszych i podziękowania dla Rodziców za zorganizowanie wyjazdu i opiekę nad naszymi najmłodszymi badmintonistami.