wtorek, 15 października 2019

BĘDĄ WALKOWERY DLA PIŁKARZY ORLICZA

Trampkarze Orlicza.
W dniu 6 października nie odbył się mecz Orlicz II - Granat II, wydział gier ŚZPN wyznaczył nowy termin na 9 listopada. Natomiast spotkanie Futsal Nowiny - Orlicz II zostanie zweryfikowane przez ŚZPN, ponieważ ten mecz przy stanie 3:3, został przerwany przez sędziego z powodu braku opieki medycznej. Z pewnością biało-niebiescy otrzymają punkty walkowerem.
Takich przygód nie mieli już juniorzy, którzy w dwóch kolejnych spotkaniach odprawili rywali z bagażem pięciu bramek, w tym drugim meczu grając od 60 minuty w dziesięciu. Natomiast ze zmiennym szczęściem zagrali trampkarze. Najpierw przegrali ważny mecz z Neptunem, następnie otrzymają punkty walkowerem ponieważ na zawody nie stawił UKS Chęciny i wreszcie przywieźli trzy punkty z Kielc.
klasa "B"
Futsal Nowiny - Orlicz II 3:3 (1:0) - mecz przerwany w 77'
bramki: Piotr Gniaździński (6'), Piotr Mądzik (25', 54')
skład: Mateusz Ubysz - Piotr Gniaździński, Piotr Mądzik, Dawid Bryczkiewicz, Kamil Kuś, Patryk HermanDaniel Lasota (54' Bartłomiej Graba)Dawid Zbroja, Filip Czerwiński (67' Dominik Kuś), Dawid Flantowicz, Paweł Działak
junior starszy
Kamienna Brody - Orlicz 0:5 (0:1)
bramki: Bartosz Kubicki (22', 58'), Błażej Turski (49'), Kacper Sikora (74'), Ksawery Miernik (87')
skład: Klaudiusz Tabiszewski - Miłosz Burys (58' Kamil Świat)Norbert Sołkiewicz, Błażej Turski, Kacper Sikora, Kacper Tumulec, Wojciech Obarski (78' Michał Plewa), Jakub Cegliński (75' Dawid Tabiszewski), Ksawery Miernik, Bartosz Kubicki, Kordian Kotte