sobota, 6 października 2018

PROGRAM KRZYSZTOFA ŚLĘZAKA I KOMITETU WYBORCZEGO

Szanowni Mieszkańcy Miasta i Gminy Suchedniów.
W Suchedniowie się urodziłem, wychowałem i związałem z nim swoje życie . Mam 46 lat, żonę i dwójkę dzieci. Jestem absolwentem Technicznych Zakładów Naukowych w Skarżysku- Kamiennej. Prowadzę własną działalność gospodarczą. W obecnej kadencji pełnie funkcję radnego Rady Miejskiej w Suchedniowie. Zdecydowałem się kandydować na burmistrza, gdyż uważam, że Suchedniów potrzebuje radykalnej zmiany na lepsze. Na sercu leży mi dobro Naszego Miasta, dlatego priorytetem będzie dla mnie podniesienie poziomu życia Mieszkańców poprzez realizację zadań inwestycyjnych i organizacyjnych.

Suchedniów uczynimy miastem dużych możliwości.
PROGRAM KOMITETU PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1. Inwestycje
- remont i budowa dróg (w pierwszej kolejności ulicy Powstańców),
- podejmowanie zdecydowanych działań interwencyjnych na rzecz kompleksowej przebudowy drogi wojewódzkiej Suchedniów-Bodzentyn (szybka likwidacja zagrożeń bezpieczeństwa na skrzyżowaniach ulic Kielecka – Mickiewicza oraz Mickiewicza – Bodzentyńska),
- pełne zaangażowanie w budowę objazdu przejazdu kolejowego w ciągu ulic: Langiewicza-Bugaj,
- odbudowa parku i zagospodarowanie terenu wokół zalewu (m.in. wykonanie ścieżki pieszo-rowerowej, siłowni plenerowej, otwartej strefy aktywności, placu zabaw, oświetlenia, budowa parkingu),
- skanalizowanie gminy i sołectw (budowa kanalizacji w ulicy Żeromskiego, Kieleckiej i Warszawskiej, Langiewicza oraz w Ostojowie i Mostkach).
Maksymalnie wykorzystamy wszystkie możliwości zdobycia pieniędzy na inwestycje gminne!!!
2. Przedsiębiorczość
- wspieranie aktywności gospodarczej Mieszkańców,
- likwidacja barier we współpracy samorządu z przedsiębiorcami,
- podejmowanie działań dot. powołania strefy ekonomicznej oraz pozyskania inwestorów w strefie.
3. Turystyka i wizerunek
- promocja miasta poprzez prezentowanie walorów turystycznych, bazy noclegowej oraz zaplecza gastronomicznego,
- realizacja zaniedbanych dotychczas działań związanych z utrzymaniem czystości i porządku w mieście i gminie.
4. Oświata
- wspieranie nauczycieli w ich rozwoju zawodowym,
- budowa obiektów sportowych przy placówkach oświatowych,
- zapewnienie dostępu do szerokopasmowego internetu.
5. Mieszkańcy
- wspieranie każdej dobrej aktywności Mieszkańców,
- utworzenie miejsc dziennego pobytu dla Osób Starszych (Dom Senior+),
- współpraca z istniejącymi stowarzyszeniami i organizacjami,
- wprowadzenie budżetu obywatelskiego,
- wspieranie Mieszkańców podejmujących inwestycje ukierunkowane na Czyste Powietrze w gminie.
6.Sport
- wspieranie działalności sportowej klubów i stowarzyszeń
- budowa boiska treningowego przy K.S. ,,Orlicz”,
- zwiększenie dostępności hali sportowej dla mieszkańców, stowarzyszeń i klubów sportowych
7. Zarządzanie gminą
- stworzenie komórki do przygotowywania wniosków i pozyskiwania funduszy ze źródeł zewnętrznych,
- współpraca z Sołectwami, Komitetami Osiedlowymi, Placówkami Kultury i Kołami Gospodyń Wiejskich,
- większa dostępność burmistrza dla Mieszkańców.
Niech miarą oceny naszej pracy nie będzie lista obietnic, ale ich wykonanie w najbliższych latach.
Do rady miejskiej z Komitetu Prawa i Sprawiedliwości kandydują: Nikol Piasta, Lidia Pikulska, Agnieszka Pasek, Ewa Gałczyńska, Łukasz Gałczyński, Ewa Antosik, Sebastian Odelski, Tomasz Miernik, Karolina Smolińska, Karol Piskulak, Mariusz Kateusz, Wiesław Biskup, Zdzisława Połeć, Ewa Kołomańska, Iwona Michta.

60 komentarzy:

 1. A w jaki sposób chce pan zwiększyć dostępność do hali sportowej? Bo z tego co wiem to na tygodniu nie ma nawet godziny wolnej bo korzystają z niej dzieci należące do klubów sportowych. Zabierze pan jednym trening żeby dać halę innym czy jak? Proszę się wypowiedzieć w jaki sposób zwiększy pan tę dostępność do hali!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hala stoi wolna godzinami... Proponuję podejść i sprawdzić ;)

   Usuń
  2. Szanowna pani M...(a może L?). Skoro wie pani , że hala stoi pusta to czemu nie podpowiedziała pani wczesniej swojemu koledze, żeby interweniował jako radny i zaproponował stosowne zmiany ? Czy przypadkiem hala nie stoi pusta w godzinach dopołudniowych, kiedy dzieci trenujące w klubach są w szkole ?

   Usuń
 2. Żeby spełnić te obietnice to podatki wzrosną o ?00% ?

  OdpowiedzUsuń
 3. A coś od siebie? Najlepiej się przypiąć do tego co tak zły burmistrz i rada uchwalili i na co już pozyskali dotację. Ten program to kontynuacja programu obecnej władzy której jestescie przeciwnikiem.Coś nowego proszę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z tymi dotacjami wszyscy wiemy jak jest... kolejna, wspaniała pralnia pieniędzy? Dotacje to główna zasługa Zuby, a Błach się zachowuje, jakby miał jakies kompleksy, bo urodził się po drugiej stronie torów... Przykład z przejazdem kolejowym to pokazał. Mam szczerze dość tego krętactwa i mataczenia! Niech żyje uczciwość...

   Usuń
  2. Mam wrażenie , że wpadła pani we własne sidła. Pisząc o dotacjach, że jest to pralnia pieniędzy, a w drugim zdaniu że jest to zasługa Zuby ... Już sam teraz nie wiem, kogo pani atakuje Zubę czy Błacha ?

   Usuń
  3. To Zuba pisze dobre wnioski o dotacje.

   Usuń
  4. Dokładnie, Pani Ewo, a co się dzieje z pieniędzmi potem jest sprawą Burmistrza!

   Usuń
  5. Który wniosek napisała. proszę podać chociaż jeden

   Usuń
  6. Podpinać każdy się może trochę lepiej lub trochę gorzej ale nie o to chodzi jak to komu wychodzi

   Usuń
 4. Miejmy nadzieje że radny Odelski nie przeprowadzi kampanii pod sklepem jak to u niego bywało i że ten najmniej aktywny radny pożegna się ze swoją funkcją.

  OdpowiedzUsuń
 5. Jaki błyskotliwy program. Aż dech zapiera!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tutaj naprawdę niewiele trzeba... Program Blacha w praktyce zawiera jeszcze masę przekrętów, które, zaiste, mogą brzmieć błyskotliwie i sprawiać wrażenie wspaniałych pomysłów...

   Usuń
  2. Zaiste ... hmmm. Mowa tutaj o programie Ślęzaka , a nie Błacha. Ja z kolei mam wrażenie, że Ślęzak zebrał troszkę punktów z zapowiedzi rządowych , jak szerokopasmowy internet ( z tego co wiem jest już instalowany w suchedniowskich szkołach ) , czy Senior + ( czy przypadkeim nie było mowy o tym, że ma powstać w budynku przy Sportowej ?) i kilka chwytliwych haseł ( Powstańców, park, boisko ) i wyszedł mu taki oto program jak wyżej.

   Usuń
 6. No nie mogę, drugi Dubai. Ale się będzie działo,zrobi wszystko naraz wow. Prawda jest taka że nie zrobi nic, kolejny "prowincjonalny polityk". Zbuduje Emirat z pociotkami pani p. Z. Do zabawy w politykę potrzeba zaradności i wykształcenia, a nie ciotek i kolegów.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Co do wykształcenia, to nie kto inny, ale sam pan B. jest mistrzem w błędach z zakresu mowy ojczystej :)

   Usuń
  2. No tak, pani jako nauczyciel, zwraca baczną uwagę na błędy. Szkoda, że tylko u konkurencji. Pozwolę sobie zacytować p. Ślęzaka " W obecnej kadencji pełnie funkcję..." . Pełnie ? Rozumiem, że chodzi o pełnie księżyca, bo gdyby chodziło o funkcję radnego, to ww pan napisałby pełnię.

   Usuń
  3. Uczyłam wprawdzie, przez lata, sama nie wiem skąd Pan o tym wie... cóż... widocznie Facebook zdradza wszystko. :) Nie jestem specjalistką od języka, bo wykładałam śpiew solowy, według kierunku, jaki ukończyłam kopę lat temu na Conservatoire de Paris. ;) Znam swoją wartość i wykształcenie, doceniam ludzi wykształconych ale, mówiąc kolokwialnie, „wkurza” mnie to, jak sprawę wykształcenia wytyka kontrkandydatowi strona jakiegoś (za przeproszeniem) matołka, który najwyraźniej pomylił szerokości geograficzne - zamiast do Pacanowa trafił do Suchedniowa. A wracając do tematu błędów: Panie Ślęzak, patrz Pan co piszesz i uważaj, bo prześcigniesz naszego Koziołka z Suchedniowa!

   Usuń
  4. Wypadałoby jeszcze wspomnieć związek z suchedniowskim Oxfordem :)

   Usuń
 7. nie wiem jaki będzie Ślęzak ale tą ekipę, która jest już poznałam, głosowałam na nich 4 temu i nigdy więcej tego nie powtórzę

  OdpowiedzUsuń
 8. Może jakieś spotkanie z mieszkańcami? Pan radny, kandydat chyba nie jest bliżej znany. Może jakaś debata obu kandydatów? Fajnie by było. Czasu mało do wyborów. Nie każdy z mieszkańców Suchedniowa czyta Nasz Suchedniów.

  OdpowiedzUsuń
 9. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 10. A glupi ! A glupi ! A glupi wy !!! Zal mi na was patrzec Pisaki i POeowcy.
  ..

  OdpowiedzUsuń
 11. Jak już kogoś krytykować to z sensem. Ja Ślęzaka nie znam ale Błacha z całą świtą poznałem po owocach.
  Hasło sobie wybrał "Budować mądrze".
  Więc ja się pytam:
  - czy mądrze było tak przerobić groble od strony ul. Bodzentyńskiej, że ma bez mała szerokość wału wiślanego (z tego co wiem sprawa jest w sądzie), zrobić ją z takimi spadkami, które uniemożliwiają wędkowanie, a przynajmniej podebranie ryby, podnieść brzeg od strony kolei i wkopać tam jedynie dwie rurki, które mają odprowadzać stamtąd wodę do zalewu, pozostawić koryto rzeki takim jak było co spowoduje, że za 2-3 lata wlot znowu zostanie zamulony, pozostawić stare betony od strony parku, na koniec przypomnę, że prawie milion z tej kasy, którą załatwiła Zubowa nie został wykorzystany?
  - czy to dobry pomysł żeby z inwestycjami czekać na rok wyborczy kiedy wszystko mocno podrożało i żeby je zrealizować trzeba brać kredyty?
  - czy trzeba było likwidować szkołę 1 co spowodowało, że przebudowę gimnazjum trzeba było prawie w całości opłacać z kasy gminnej?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie jestem specem od melioracji,nie łowię ryb, więc napiszę ,że spacerując wokół zalewu nie narzekałem na komfort wędrówki.Co do cen w budownictwie, to chyba jest to niestety trwały trend wzrostowy i nie chodzi tylko o bieżący rok. Szkoła 1 nie jest zlikwidowana, a przeniesiona.

   Usuń
  2. nie trzeba być specem wystarczy trochę zdrowego rozsądku,kryterium komfort wędrówki to jest to jak powinno się inwestycję oceniać:)
   zlikwidowana czy przeniesiona jaka różnica kasa została zablokowana,
   chciałbym też wiedzieć z jakim zadłużeniem przejął gminę aktualny burmistrz i z jakim ją zostawia (w mln zł, a nie procentowo),
   o polityce zatrudnienia to nawet nie chce się wypowiadać!

   Usuń
  3. Haha Ślęzak zatrudni z wykształceniem średnim albo i nie

   Usuń
 12. A może zapytać nauczycieli i uczniów ze szkoły nr 1 czy są zadowoleni z przenosin? Ciekawa jestem jakie jest ich zdanie.

  OdpowiedzUsuń
 13. Słyszałam, że sprawa z groblą jest w sądzie, a burmistrz tłumaczy się, że żadne ekspertyzy nie są potrzebne... a ile nasypał hałdy to każdy przecie widzi :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kibicujmy burmistrzowi. Dobrze że poszedł do sądu. Wojewoda wspiera kampanię Ślązaka, przyjeżdża na spotkania wyborcze. Czy służby wojewody są obiektywne? A to one chcą ekspertyz. Jeśli jest coś nie tak to nadzór budowlany by sam zdecydował a nie chciał opinii i naciągania nas na niepotrzebne koszty

   Usuń
  2. Nie tylko wojewoda angażuje się w kampanię wyborczą ale i media publiczne finansowane z naszych pieniędzy. Czy tak powinno być?

   Usuń
 14. Dlaczego wykształcenie kandydata na burmistrza nie jest ważne? Jak będzie zarządzał mądrzejszymi od siebie? Podobno chce większość zwolnić jak wygra? Bo mają wyższe wykształcenie od niego?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ładnie się to tak pod kobietę podszywać i straszyć?

   Usuń
  2. A ładnie się nie podpisywać?

   Usuń
  3. ja przynajmniej nie udaje kogoś kim nie jestem

   Usuń
  4. a ty Ewa napisz jak będziesz budować mądrze:)

   Usuń
  5. A może odpowiedź na pytanie? Czemu nie ważne jest wykształcenie kandydata?

   Usuń
  6. Wykształcenie, jak sie da zauważyć po ewie, nie jest wyznacznikiem talentów. wystarczy zobaczyć jak "buduje się mądrze". Może ktoś zapyta obecną władzę ile kosztowało (i jeszcze śladu nie widać) boisko treningowe Orlicza? Do kiedy jest ważne pozwolenie na budowę?

   Usuń
 15. Tyle obietnic dotyczących ulic w złym stanie technicznym super , tylko dlaczego te remonty dotyczą Suchedniowa A po tamtej stronie przejazdu . A czy będzie kiedykolwiek ktoś , kto powie : ten Suchedniów po drugiej stronie przejazdu też jest ważny i Stokowiec wreszcie będzie miał nawierzchnię drogowa na miarę XXI wieku i chodnik dla bezpieczeństwa mieszkańców. Dziekuje i czekam na osobę odważną która podejmie się wyzwania i będzie Burmistrzem dla całego Suchedniów. Jest jakiś chętny???

  OdpowiedzUsuń
 16. Bla bla bla....

  "Program populistyczny jak cały PiS.
  Zrobimy to, zrobimy tamto, bedzie dobrze, bedzie cacy"

  Nie bedzie. Musialaby Zubowa premierem zostac to etedy by błyskwwicznie wybudowali wszystkie drogi ( wsorem Szydlo).

  Radny Ślęzak widać traktuje wyborców jak półgłupków oferując im program bez pokrycia. Błach zresztą też co widac za oknem.

  Nie ma na kogo glosowac mili państwo.

  OdpowiedzUsuń
 17. Panie Krzysztofie niech przywróci dla Suchedniowa plac targowy ludzie mają kurki i po pasze i zboże trzeba jechać do Bodzentyna Suchedniów zawsze miał swój bazarek

  OdpowiedzUsuń
 18. Suchedniów potrzebuje planu... nie będzie już miastem produkcyjnym czas pomyśleć o mieście turystycznym, baza hotelowa jest zwiedzać jest co... mam pomysł jak to wykorzystać, ale to dopiero po wyborach ze zwycięzcą mogę omówić.

  Zapraszam obu kandydatów do dialogu w tej kwestii.

  OdpowiedzUsuń
 19. Tak Pan Ślęzak obiecuje coś co i tak się stanie czy będzie burmistrzem czy nie. a jakieś konkrety? można przeczytać?

  swoją drogą jest napisane, że to jest program komitetu a nie kandydata...

  1. Inwestycje
  - remont i budowa dróg (w pierwszej kolejności ulicy Powstańców),
  --- Powstańców i tak będzie zrobiona bo Błach to zainicjował

  - podejmowanie zdecydowanych działań interwencyjnych na rzecz kompleksowej przebudowy drogi wojewódzkiej Suchedniów-Bodzentyn (szybka likwidacja zagrożeń bezpieczeństwa na skrzyżowaniach ulic Kielecka – Mickiewicza oraz Mickiewicza – Bodzentyńska),
  --- jak ją przebudować? jaki jest pomysł ?

  - pełne zaangażowanie w budowę objazdu przejazdu kolejowego w ciągu ulic: Langiewicza-Bugaj,
  --- już jest wszystko załatwione za kadencji Błacha teraz tylko to zrealizować.

  - odbudowa parku i zagospodarowanie terenu wokół zalewu (m.in. wykonanie ścieżki pieszo-rowerowej, siłowni plenerowej, otwartej strefy aktywności, placu zabaw, oświetlenia, budowa parkingu),
  --- skąd pieniądze na tak dużą inwestycję??


  - skanalizowanie gminy i sołectw (budowa kanalizacji w ulicy Żeromskiego, Kieleckiej i Warszawskiej, Langiewicza oraz w Ostojowie i Mostkach).
  --- kanalizacja żeromskiego (drogi powiatowej), kanaliozacja mostek i langiewicza wymaga budowy oczyszczalni lub przebudowy istniejącej. Skąd pieniądze na ten cel???


  Maksymalnie wykorzystamy wszystkie możliwości zdobycia pieniędzy na inwestycje gminne!!!
  --- obietnica bez pokrycia.


  2. Przedsiębiorczość
  - wspieranie aktywności gospodarczej Mieszkańców,
  --- w jaki sposób?

  - likwidacja barier we współpracy samorządu z przedsiębiorcami,
  --- jakich barier??

  - podejmowanie działań dot. powołania strefy ekonomicznej oraz pozyskania inwestorów w strefie.
  --- strefa ekonomiczna w suchedniowie?? nie ma miejsca na taką strefę (chyba ze Fabryczna 5 (FUT) która już też jest przeładowana.


  3. Turystyka i wizerunek
  - promocja miasta poprzez prezentowanie walorów turystycznych, bazy noclegowej oraz zaplecza gastronomicznego,
  --- tu jest kilka pomysłów, ale bez współpracy i synergii się nie da.


  - realizacja zaniedbanych dotychczas działań związanych z utrzymaniem czystości i porządku w mieście i gminie.
  --- Tu trzeba przede wszystkim karać ludzi, którzy śmiecą i zatruwają gminę.

  4. Oświata
  - wspieranie nauczycieli w ich rozwoju zawodowym,
  --- z tego co wiem to nie ma takiej potrzeby.

  - budowa obiektów sportowych przy placówkach oświatowych,
  --- Blach już załatwił (prawie) pieniądze na budowe boiska i hali przy SP1 (Gimnazjum)

  - zapewnienie dostępu do szerokopasmowego internetu.
  --- to Program krajowy PIS

  5. Mieszkańcy
  - wspieranie każdej dobrej aktywności Mieszkańców,
  --- w jaki sposób?

  - utworzenie miejsc dziennego pobytu dla Osób Starszych (Dom Senior+),
  --- to jest program krajowy PIS

  - współpraca z istniejącymi stowarzyszeniami i organizacjami,
  --- jaka współpraca ?

  - wprowadzenie budżetu obywatelskiego,
  --- skąd pieniądze na taki budżet???

  - wspieranie Mieszkańców podejmujących inwestycje ukierunkowane na Czyste Powietrze w gminie.
  --- jakie wspieranie?? na czym ma polegć??

  6.Sport
  - wspieranie działalności sportowej klubów i stowarzyszeń
  --- w jaki sposób ??


  - budowa boiska treningowego przy K.S. ,,Orlicz”,
  --- to już się chyba zaczęło za kadencji Błacha.


  - zwiększenie dostępności hali sportowej dla mieszkańców, stowarzyszeń i klubów sportowych
  --- za mało czasu, za dużo chętnych punkt nierealny.

  7. Zarządzanie gminą
  - stworzenie komórki do przygotowywania wniosków i pozyskiwania funduszy ze źródeł zewnętrznych,
  --- Błach taką komórkę stworzył.

  - współpraca z Sołectwami, Komitetami Osiedlowymi, Placówkami Kultury i Kołami Gospodyń Wiejskich,
  --- to jest wymóg ustawowy, a nie program wyborczy :P

  - większa dostępność burmistrza dla Mieszkańców.
  --- co ma na myśli większa dostępność?

  Niech miarą oceny naszej pracy nie będzie lista obietnic, ale ich wykonanie w najbliższych latach.

  30% da się zrobić reszta to kiełbasa wyborcza chyba, że przeczytam tu konkrety a nie ogólniki.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. powinien Ślęzak książkę napisać:)Przedstawić Annie Miernik wtedy by się nie czepiała:) Albo miała większe pole do oceny i wypisywania tych swoich przemyśleń i mądrości:)

   Usuń
  2. Swoją drogą to musi być nieprzeciętna osoba. Taka łatwość oceny. To się ta tamto nie, tu kiełbasa.
   Kurde czemu Anna Miernik nie kandyduje na burmistrza?

   Usuń
  3. Do unknown: czepiasz sie. Tez uwazam,se program Slezaka to bajeczki i populizm. A pytania zadawac ma prawo kazdy. Jeszcze wieksze prawo uslyszec na nie odpowiedzi.

   Odniose sie jeszcze do planow utworzenia strefy ekonomicznej: Zubowa juz dwa razy konkurencje zwolywala jakie to beda slodycze plynac ze starego Marywilu. Na razie to slodko ma Pan Syndyk- proponuje rzucic okiem jakim autem jezdzi ;) dlatego Marywil jeszcze dlugo postoi pusty poki zrodelko kasy bije.

   Usuń
 20. Czepiać to się może każdy, zwłaszcza w kampanii wyborczej. Nie kandyduje bo wiem ze obiecywanie ludziom czegoś, czego się nie da zrobić jest nie sprawiedliwe. Jeśli nie wiem, czy coś się da to pytam. A tu widzę, że pytać można tylko znikąd odpowiedzi.

  Po co nam Burmistrz, który boi się wypowiedzieć i opowiedzieć o własnych planach i pomysłach. Wszyscy wiemy, że Gmina bogata nie jest więc skąd pieniądze na realizacje tak dużych planów.

  Nie mam zamiaru za 4 lata usłyszeć, nie dało się tego zrobić bo czasu za mało i potrzeba więcej ... bo więcej go nie ma. Chce zobaczyć realny plan podzielony na lata...

  np w pierwszym roku zrobię to.
  w drugim zrobię to
  w trzecim zrobię to
  w czwartym zrobię to
  jak się to uda to w kolejnych będzie to i to

  bo obiecywać to można wszystko nawet ze zrobię tu San Francisco

  ale nie tędy droga.

  Człowiek wykształcony i katolik nie ucieka się do kłamstw i oszustw. Ale takie jest chyba działanie PiS. Obiecamy, zadłużymy, a za 4 lata spier... za granicę. I tak nas nie rozliczą.

  Chciałabym, żeby kandydat odniósł się do wszystkich pytań i wreszcie zaczął brać udział w dyskusji na jego temat.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ma pani nie tylko łatwość oceny ale i pomawiania kandydata. Myślę, że zarzucanie komuś kłamstwa i oszustwa jak i chęć spier... za granicę trzeba najpierw udowodnić, a jak nie to jest nie tylko niekatolickie ale są na to paragrafy!

   Usuń
 21. Kandydat chyba nie za wiele ma do powiedzenia z tego co widać. Jeszcze raz proponuję debatę kandydatów. Nie ma się czego bać. A może jest?

  OdpowiedzUsuń
 22. Zarząd Stowarzyszenia KOS przystąpił do zorganizowania debaty kandydatów na Burmistrza Suchedniowa. Debata zaplanowana jest w najbliższy piątek - w godzinach popołudniowych. Wkrótce podamy więcej informacji

  OdpowiedzUsuń