piątek, 19 października 2018

KOLEJNA KOLIZJA NA "SŁYNNYM" SKRZYŻOWANIU

fot. Andrzej Łabuz.
W dniu dzisiejszym po godzinie 14 doszło do kolizji na skrzyżowaniu ulic Kieleckiej, Mickiewicza i Zagórskiej. Zderzyły się dwa samochody osobowe, skoda jadąca ulicą Mickiewicza i volkswagen jadący ulicą Kielecką. Samochody prowadziły kobiety, w tym mieszkanka Suchedniowa, która została zabrana do szpitala. Prawdopodobnie wina jest po stronie kobiety wjeżdżającej na skrzyżowanie od ulicy Mickiewicza, która nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu. A przy okazji ucierpiała kolejna posesja.10 komentarzy:

 1. Ciekawe ile jeszcze tu musi stać sie nieszczęść zaczym ktoś coś z tym zrobi...

  OdpowiedzUsuń
 2. czy nie można postawić świateł?

  OdpowiedzUsuń
 3. Od wielu lat na tym skrzyżowaniu dochodzi do wielu wypadków. Ucierpieli ludzie i okoliczne posesje. Każdego dnia korzystam z tego skrzyżowania i wiem, że nie jest tam bezpiecznie. Liczba wypadków w tym miejscu potwierdza konieczność wprowadzenia zmian. Moim zdaniem rozwiązaniem byłoby rondo, lub wprowadzenie sygnalizacji świetlnej. Rondo jest bardziej przyjazne użytkownikom.

  OdpowiedzUsuń
 4. 4 lata minęło i co zostało zrobione żeby poprawić bezpieczeństwo?

  OdpowiedzUsuń
 5. Bo czy modernizacja tego ronda nie była w programie obecnego burmistrza w poprzednich wyborach? Podobnie jak naprawa ul. Powstańców? Może ktoś sprawdzi w tym programie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. program miał szeroki ale przez 4 lata co w sprawie zostało zrobione? ludzie tracą zdrowie i życie! teraz to nawet jabłek i karaoke nie ma ale są tablice stawiane na tydzień przed wyborami żeby ksiądz pochwalił, kosze na śmieci, jakieś kalendarze itd. ta kiełbasa wyborcza jest tak oczywista, że aż ŚMIESZNA!

   Usuń
 6. ktoś na sto procent obiecał to rondo ale to nie jest droga która jest w utrzymaniu Urzędu Miasta

  OdpowiedzUsuń
 7. Stara 7 to od paru lat droga gminna, Zagorska powiatowa, a Mickiewicza marszałkowska.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. proponuję spróbować przebudować jakiś obiekt (np.dom), do którego jest trzech właścicieli i każdy z nich ma inna pule pieniędzy, czas na realizację zadania i inne oczekiwania co do efektu. Zobaczysz Pan jak to się pięknie i szybko udaje.

   Rondo i owszem potrzebne i niechby jak najszybciej ale przy okazji zastanówmy się co to za kierowca, który nie zauważa podwójnych znaków STOP ??

   Usuń
  2. co zostało zrobione, było 4 lata? pytam co?

   Usuń