wtorek, 30 października 2018

BAROS ORLICZ LIDEREM W IV LIDZE SIATKÓWKI

W drugim meczu o mistrzostwo IV ligi siatkarze Baros Orlicz pokonali LZS Górno. Było to drugie z rzędu spotkanie rozegrane w Suchedniowie i zakończone takim samym rezultatem, czyli wygraną 3:1. Po dwóch pierwszych zwycięskich setach, wydawało się, że mecz zakończy się w trzech odsłonach. Nic bardziej mylnego. Goście zmobilizowali się do gry i w trzecim secie zapewnili sobie wygraną w samej końcówce. W czwartym na parkiecie rozgorzała walka, a wygrana Baros Orlicza wisiała na włosku.
Jednak ostatnie słowo należało do suchedniowian, dzięki czemu zapewnili sobie trzy punkty i utrzymali pozycję lidera.
Baros Orlicz - LZS Górno 3:1 (25:20, 25:18, 23:25, 26:24)