wtorek, 17 lutego 2015

Trzy triumfy badmintonistek

Zuzia i Iza.
W dniach 13-15 lutego w Kępnie rozegrano zawody badmintonowe z cyklu Grand Prix w kategorii juniorów młodszych. Bardzo dobrze wypadły zawodniczki suchedniowskiego Orlicza, które wystąpiły w trzech finałach i trzykrotnie stawały na najwyższym stopniu podium.
W grze pojedynczej Zuzanna Glijer w finale wygrała z Oliwią Sochą (Chojnik Jelenia Góra) 2:0 (15, 10). W grze deblowej Zuzanna i Izabela Pajek dotarły również do finału i pokonały Dorotę Matysiak (Zalesie Górne)/Ewelinę Podziewską (SKB Suwałki) 2:0 (17, 15). Izabela podobnie jak Zuzia zdobyła również drugie złoto, tym razem w grze mieszanej z Radkiem Wróblem (KB Vol-Trick Kępno) wygrywając w finale z parą z Suwałk Michał Sobolewski/Ewelina Podziewska 2:0 (16, 15). Trzecia nasza reprezentantka Katarzyna Zięba w grze deblowej i mieszanej zakończyła zawody w przedziale miejsc 9-16.