środa, 18 lutego 2015

Ola i Miłosz wygrali w Suchedniowie

Ola i Miłosz (fot. A. Dąbczyńska).
W Suchedniowie odbył się Ogólnopolski Turniej młodzików młodszych i młodzików w badmintonie. Bardzo dobrze wypadli reprezentanci Orlicza, którzy w trzech wypadkach zajęli pierwsze lokaty, a ponadto czterokrotnie plasowali się na podium. Pierwsze miejsca w grach singlowych wywalczyli Aleksandra Pająk i Miłosz Miernik, którzy również nie mieli sobie równych w grze mieszanej.
Kategoria U-15. W finale dziewcząt Aleksandra Pająk wygrała z Natalią Rosińską (Junior Wrzosowa) 21:5; 21:8. W finale chłopców Miłosz Miernik wygrał z Jakubem Nawrockim (Spartakus Niepołomice) 6:21; 21:13; 21:13 oraz w finale miksta Miłosz z Olą wygrali z Natan Vogt/Karolina Żygadło 21:9; 21:16.
W kategorii U-13 drugie miejsce w mikście wywalczyli Norbert Sołkiewicz/Aleksandra Pawlukiewicz oraz Norbert Sołkiewicz/Andrzej Pięta w deblu chłopców. Trzecie lokaty przypadły dla Wojciecha Obarskiego/Dawida Piwowarczyka i Małgorzaty Dulęby/Aleksandry Pawlukiewicz w deblach. Gratulacje!