poniedziałek, 16 września 2019

ORLICZ PRZEGRAŁ Z LIDEREM

Lider wygrał w Suchedniowie. Goście od pierwszych minut przejęli inicjatywę na boisku i już po kilku minutach objęli prowadzenie. Gdy jeszcze przed przerwą podwyższyli wynik na 2:0, nic nie wskazywało, że ich zwycięstwo może być zagrożone. Po godzinie gry biało-niebiescy zdobyli kontaktowego gola, którego autorem był Mateusz Tumulec.
Nastąpiła być może decydująca o losach meczu 78 minuta. Sędzia podyktował rzut karny, Tomasz Staszewski strzela, a były bramkarz Orlicza Oleksij Szram broni. Jednak następuje powtórka, ponieważ bramkarz minął linię bramkową przed strzałem. Niestety w powtórce górą ponownie był bramkarz gości. Orły miały jeszcze kilka okazji, ale to rywale w ostatniej minucie spotkania przeprowadzili kontrę i strzelili trzecią bramkę. To już kolejny mecz, w którym piłkarze Orlicza nie tylko nie wykorzystują dogodnych sytuacji podbramkowych, ale nie strzelają karnych.
Orlicz - ŁKS Łagów 1:3 (0:2)
0:1 Krystian Zaręba (6')
0:2 Adrian Uniat (38')
1:2 Mateusz Tumulec (62')
1:3 Adrian Uniat (90')
Orlicz: Adrian Sitek - Grzegorz Skarbek (73' Piotr Grzejszczyk)Paweł Jarząb, Marcin Tacij, Karol Świtowski - Adrian Niewczas (46' Michał Bator), Mateusz Kokosza, Łukasz Boleń (46' Michał Stawiak), Piotr Solnica - Mateusz Tumulec, Tomasz Staszewski.