wtorek, 10 września 2019

MŁODZICY I MŁODZICY MŁODSI NA PODIUM W ŻYRAKOWIE

W Żyrakowie w Podkarpackim Cup 2019 o pierwsze punkty w nowym sezonie walczyli młodzicy młodsi i młodzicy Orlicza. Dobrze zagrały siostry Bartłomiejczuk, które w kategorii U-13 w grze pojedynczej zajęły miejsce trzecie, a w grze deblowej miejsce drugie. Na najniższym stopniu podium stanął nasz młodziutki debel Jakub Dulemba/Kacper Więckowski, ponadto Kuba w grze singlowej awansował z grupy i zajął miejsce piąte, Kacper w singlu był drugi w grupie. Alicja Więckowska w singlu i mikście z Kacprem Więckowskim zajęli miejsce drugie w grupie.
W tej kategorii wiekowej grała jeszcze suchedniowianka Kaja Ziółkowska (niezrzeszona), która z Kacprem Drymajło zajęli pierwsze miejsce w mikście. Ponadto Kaja była 5-7 w singlu.
W kategorii U-15 na podium stanęli Mikołaj Chrzanowski/Szymon Turski, którzy w grze deblowej zajęli miejsce trzecie. Mikołaj w grze singlowej był drugi w grupie, a Szymon trzeci. Joanna Więckowska i Emilia Szumielewicz w grach singlowych i w deblu zajęły drugie miejsca w grupie. Bartosz Dulemba i Igor Jabłoński w singlach w grupie miejsca drugie i w deblu miejsce trzecie.
Gratulacje dla medalistów i podziękowania dla wszystkich zawodników i rodziców za opiekę i zorganizowanie wyjazdu do Żyrakowa !!!!