sobota, 6 sierpnia 2016

Wygrana z Orlętami

W ostatnim meczu kontrolnym Orlicz rozgromił na własnym boisku Orlęta Kielce 5:0, strzelając wszystkie bramki do przerwy. W drugiej połowie trener Dariusz Górecki przeprowadził w zespole zmiany dając pograć wszystkim zawodnikom, ponieważ już za tydzień pierwszy mecz z GKS Rudki. Warto podkreślić, że Orlicz w letnich sparingach nie przegrał żadnego meczu, ale trzeba przyznać, że i rywale nie byli z najwyższej półki.
Orlicz - Orlęta 5:0 (5:0)
1:0 Michał Bator (8')
2:0 Kamil Moskal (13')
3:0 Karol Świtowski (20')
4:0 Piotr Solnica (30')
5:0 Robert Notzel (40')
Orlicz: Sebastian Drogosz - Robert Notzel, Marcin Tacij, Mateusz Sikora, Marek Banaczkowski - Paweł Jarząb, Piotr Solnica, Karol Świtowski, Kamil Moskal, Michał Bator - Tomasz Staszewski oraz Filip Szczurek, Łukasz Tuśnio, Daniel Kaczmarski, Krzysztof Bałchanowski, Maciej Banaczkowski, Daniel Lasota, Piotr Mądzik, Paweł Działak.