czwartek, 10 grudnia 2015

Kolejny punkt siatkarzy

Siatkarze Kajrox Orlicz we wtorek grali w Mójczy, gdzie przyszło im się zmierzyć z Trans City Castoramą Kielce. Po niezwykle wyrównanym meczu, kiedy rozstrzygnięcia zapadały w samych końcówkach, no może za wyjątkiem czwartego seta wygranego wysoko przez naszą drużynę. Biało-niebiescy w dwóch pierwszych setach wychodzili na prowadzenie, ale końcówki należały do gospodarzy. Dwie kolejne rozgrywki zakończyły się po myśli suchedniowian i znów tie-break (jak z UJK). Teraz dopiero była walka, punkt za punkt. W decydujących piłkach Orlicz prowadził 14:13 i miał piłkę meczową. Niestety nie została wykorzystana, a kielczanie doprowadzili do remisu a później przechylili zwycięstwo na swoją stronę. Mimo porażki biało-niebiescy pozostawili po sobie dobre wrażenie, zwłaszcza przyjmujący Bartosz Kosowski, a co najważniejsze zdobyli jeden punkt.
Trans City Castorama Kielce - Kajrox Orlicz Suchedniów 3:2 (-22, -23, 22, 17, -15). Skład: Adamczyk, Kuźdub, Erbel, Zatorski, Kosowski, Sobolewski, Działowski, Marszałek, Dróżdż. Orlicz utrzymał piątą lokatę, mając 8 punktów.