niedziela, 8 listopada 2015

Zuza i Ola z medalami w Głubczycach

Ola Pająk.
Zuzanna Glijer po wizycie u marszałka Województwa Świętokrzyskiego Adama Jarubasa pojechała na turniej Grand Prix Juniorów do Głubczyc i po raz kolejny w tym sezonie udowodniła, że nagrody i wyróżnienia mają swoje pokrycie w wynikach sportowych. Zuzia w Głubczycach zagrała bardzo dobrze i wywalczyła dwa medale - złoty i srebrny. W grach pojedynczych w swojej grupie pokonała między innymi kadrowiczkę Karolinę Władzińską z Piotrkowa 21-16/21-14, by w finale nieznacznie ulec Korneli Marczak 17-21/16-21. W deblu z Magdą Świerczyńską bez problemu dotarła do finału, gdzie pokonały Magdę Machnik (Straszęcin) /Kornelię Marczak (Pszczyna) 25-23/21-13.
Doskonały turniej w Głubczycach  rozegrała Aleksandra Pająk, która po wyjściu z grupy pokonała Dominikę Kwaśnik (Kędzierzyn) 21-10/21-18, Paulinę Hankiewicz (Warszawa) 21-15/26-24 i dopiero w walce o finał uległa Karolinie Szubert (Ślęza) 15-21/14-21. Brązowy medal dla Oli to duży sukces, a jej wysoka forma cieszy przed zbliżającymi się Drużynowymi Mistrzostwami Polski, podczas których będzie występowała w drużynie Orlicza.