sobota, 12 września 2015

Czwarta porażka Orlicza

W piątym meczu ligowym biało-niebiescy ponieśli czwartą porażkę. Mało tego, na własnym boisku nie strzelili jeszcze gola. W dniu dzisiejszym ulegli Stali Kunów 0:2 tracąc bramki po stałych fragmentach gry. Pierwszego gola goście strzelili w 30 minucie po rzucie rożnym, a drugiego w 90 minucie po rzucie wolnym. Obie drużyny miały jeszcze okazje do zdobycia bramek, w naszej najlepszą okazję miał Gryz, niestety golkiper wybił piłkę na róg.
Orlicz - Stal 0:2 (0:1)
0:1 Jałocha Rafał (30')
0:2 Kowalski Kamil (90')
Orlicz: Ścisłowicz - Bator (85' Jackowski), Górecki, Nowak, Banaczkowski - Świtowski Karol, Rzeszowski, Gryz, Tuśnio (66' Mądzik) - Słoń (72' Grudniewski), Notzel (46' Moskal).
Juniorzy przegrali w Nowinach z tamtejszym GKS 0:6. Jedynie młodzicy wygrali w Suchedniowie z Astrą Piekoszów 7:2.