niedziela, 23 sierpnia 2015

Magdziarz najszybszy z Suchedniowian

Też byliśmy na biegach.
W sobotę, 22 sierpnia w Skarżysku odbył się XV Półmaraton Wtórpolu zorganizowany przez Tomasza Wąsowskiego. Oprócz biegu głównego na 21 kilometrów, przeprowadzono rekreacyjny  minipółmaraton na 2,1 km. Gośćmi honorowymi byli znani olimpijczycy Jacek Wszoła i Władysław Kozakiewicz. Główną nagrodę, samochód osobowy trafił do Roberta Prokopiuka.
Pięć pierwszych miejsc zajęli reprezentanci Kenii, wygrał Wambua Mbithi Robert z czasem 1.03,27, kolejne lokaty zajęli Ukraińcy i dopiero na dziesiątym miejscu zameldował się pierwszy Polak - Rafał Czarnecki z Bliżyna. Na mecie sklasyfikowano 461 uczestników biegu, w tym 17 Suchedniowian.

A jak wypadli nasi przedstawiciele? Najszybciej z trasą uporał się Gerard Magdziarz (Suchedniowski Triteam), a oto ich miejsca i czasy: