niedziela, 10 listopada 2019

AWANS TENISISTÓW STOŁOWYCH W EUROPEJSKIM PUCHARZE!

Zrobili to!!! Tenisiści stołowi Global Pharma Orlicz 1924 wygrali z Holendrami i awansowali do kolejnej rundy europejskich pucharów. W Pucharze Europy TT Inter Cup we wrześniu suchedniowianie wygrali w Czechach z Tatranem 5:2, a dzisiaj w Skarżysku (dlaczego nie w Suchedniowie?) z ENTAC Enschede 6:1. Zwycięstwo przyszło nad zwyczaj łatwo. Najlepiej to oddają wyniki w poszczególnych setach.
Tylko jeden pojedynek przegrany, jeden wygrany w stosunku 3:1, a pozostałe bez straty seta. Teraz przed naszymi pingpongistami kolejne wyzwania. Prawdopodobnie w drugiej fazie rozgrywek grać będą w 8-osobowej grupie. Ale o tym po losowaniu. Gratulujemy zawodnikom jak i działaczom na czele z prezesem Maciejem Glijerem. Już na stałe zapisali się w kronikach suchedniowskiego sportu, ale liczymy na więcej!
Global Pharma Orlicz 1924 - ENTAC Enschede 6:1
Carlos Franco - Tom Coenen 3:1 (7, 12, -8, 7)
Maciej Karmoliński - Thijs Smit 3:0 (7, 6, 8)
Bartosz Majcher - Lars Banning 3:0 (4, 5, 7)
Carlos Franco - Thijs Smit 3:0 (5, 7, 4)
Bartosz Majcher - Tom Coenen 2:3 (8, -10, -7, 8, -8)
Maciej Karmoliński - Lars Banning 3:0 (5, 6, 6)
Franco/Karmoliński - Coenen/Banning 3:0 (7, 7, 7)