niedziela, 2 grudnia 2018

STATYSTYKI ORLICZA - JESIEŃ 2018

Jak co roku, po zakończeniu sezonu piłkarskiego przychodzi czas na jego podsumowanie. Piłkarze Orlicza zakończyli rundę jesienną sezonu 2018/2019 na drugim miejscu. Rozegrali 15 meczów, w których zdobyli 34 punkty (11 zwycięstw - 1 remis - 3 porażki), bilans bramkowy 39:14. Na własnym boisku 19 pkt. (6-1-1), bramki: 28:7; wyjazd 15 pkt. (5-0-2), bramki: 11:7.
Poniżej prezentuje ciekawe wykresy, których analiza może dać wiele spostrzeżeń. Choćby takie, że biało-niebiescy najwięcej bramek strzelają w ostatniej odsłonie meczu, ale również wtedy najwięcej ich tracą.
Inna ciekawostka to taka, że chociaż Tomasz Staszewski strzelił najwięcej goli, to Mateusz Kokosza częściej trafia do siatki - co 81 minut (Staszewski co 107), ale Kokosza przebywał na boisku o wiele minut mniej. Oto statystyki:
W barwach biało-niebieskich wystąpiło 20 zawodników.