środa, 19 grudnia 2018

JULIA PAJEK ZWYCIĘŻYŁA W TRZECH FINAŁACH !!!

W niedzielę, 16 grudnia w Zielonce k/Warszawy został rozegrany turniej badmintonowy Grand Prix Mazowsza w kategorii juniora i młodzika. W zawodach wystąpili reprezentanci Orlicza: Julia Pajek, Szymon Turski, Mikołaj Chrzanowski, Bartosz Dulemba i Jakub Dulemba. Bardzo dobrze zagrała Julia, która wystąpiła w trzech finałach i co najważniejsze wszystkie zakończyły się jej zwycięstwami. W singlu wygrała z Aleksandrą Węsławowicz (ABRM Warszawa) 2:0 (14, 13), w mikście z Piotrem Tomaszewskim (UKS Wschodnia Kielce) odprawili w dwóch szybkich setach parę Tomasz Buza/Victoria Wojciechowicz (Milenium Warszawa) do 7 i 6. Trzeci zwycięski finał Julki był w deblu z koleżanką klubową Joanną Więckowską, gdzie również w dwóch setach rozprawili się z parą Antonina Cybulka/Węsławowicz wygrywając oba sety do 13. Gratulujemy! Pozostali nasi zawodnicy zakończyli rywalizację w eliminacjach grupowych.