wtorek, 12 czerwca 2018

Rozjeżdżają tereny wokół zalewu

Tereny wokół zalewu jakie są każdy widzi. Prace przy jego odmuleniu zostały zakończone, ale sama rewitalizacja przed nami. Póki co ziemia została zniwelowana, a nawet wysiano trawę. Nie wszyscy to jednak doceniają, a zwłaszcza zmotoryzowani. Od strony wschodniej i wokół boiska treningowego groble są rozjeżdżane przez motocykle i kłady.
Ostatnio wjechały tam nawet dwa samochody osobowe i kierowcy mieli problem z wyjechaniem, ponieważ się zakopały. Mamy do wyboru - równa powierzchnia albo z koleinami i dziurami. Na zdjęciu piękna ukorzeniona trawa na boisku (jeszcze nie zniszczona) i rozjeżdżona grobla.
 

6 komentarzy:

 1. teren wokół zalewu i bez tego przypominał obraz nędzy i rozpaczy

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zarosło i wygląda dobrze, ale teraz już rozumiem skąd te brązowe placki bez zieleni po drugiej stronie zalewu... co za barany... :/

   Usuń
 2. Sama informacja jest donosem na inwestora i wykonawcę. Nikt zdrowy nie sieje trawy na mule. To tylko pokazuje jak spartolono wielką szansę.
  Ci co wjeżdżają powinni dostać medal za ujawnienie błedów. Jeszcze można to naprawić.

  OdpowiedzUsuń
 3. Kiedy ktoś zobaczy problem tych Panów na pojazdach typu CROSS
  Nie ma takiego dnia kiedy jest słonecznie tym bardziej weekendu w godzinach popołudniowych w których Ci Panowie nie rozjeżdzaliby pięknej zieleni wokół zalewu.
  Sieją terror dla spacerowiczów
  Dużo osób Przecież wie personalnie kto tak jeździ.
  Zróbmy z nimi porządek

  OdpowiedzUsuń
 4. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 5. taki to problem zainstalować ze 2 kamery

  OdpowiedzUsuń