niedziela, 22 stycznia 2017

Siatkarze przegrali w Staszowie

W ósmym meczu o mistrzostwo 3 ligi siatkówki, Zdrowy Ty Orlicz przegrał w Staszowie z tamtejszym klubem Siatkarz. Biało-niebiescy nie mogą się przełamać i ponieśli trzecią kolejną porażkę, choć gra naszych zawodników nie jest zła. Jednak w najważniejszych momentach meczów brakuje tej symbolicznej kropki nad i.
Spotkanie zaczęło się bardzo dobrze dla Orlicza, który po wyrównanej walce wygrał pierwszego seta. W drugim od początku gospodarze narzucili swój styl gry, a naszym szło jak po grudzie i na tablicy wyników było 1:1. W trzecim i czwartym secie na parkiecie oglądaliśmy walkę o każdy punkt i szkoda, że w końcówkach, gdy Orlicz prowadził nawet trzema punktami nie potrafił tej przewagi utrzymać do końca. Zawodnicy przyznają, że to trochę boli, gdy toczy się równorzędną walkę i o zwycięstwie rywala decydują niuanse. W najbliższy poniedziałek o godzinie 20.15 w suchedniowskiej hali sportowej będzie okazja przerwać tę serię porażek. Biało-niebiescy w derbach powiatu skarżyskiego zmierzą się z SAS Skarżysko-Kamienna.
Siatkarz Staszów - Zdrowy Ty Orlicz 3:1 (23:25, 25:18, 25:22, 25:22)
Skład: Jakub Garbala, Sebastian Nowak, Rafał Erbel, Maciej Kosowski, Bartosz Kosowski, Igor Parszowski, Michał Dziarmaga, Maksymilian Marszalek, Kamil Drożdż, Marek Dzialowski.