środa, 11 stycznia 2017

Porażka siatkarzy

W poniedziałek, 9 stycznia siatkarze Zdrowy Ty Orlicz podejmowali Hetmana Włoszczowa w meczu o mistrzostwo 3 ligi. Niestety rywal był zbyt wymagający i wygrał to spotkanie w trzech setach. Do połowy pierwszego seta na parkiecie trwała wyrównana walka, później coś się zacięło w grze biało-niebieskich i goście wygrali wysoko do 15.
W drugim secie goście od początku uzyskali przewagę, którą praktycznie utrzymali. W końcówce seta Orlicz poderwał się do walki, ale stać ich było na wyciągnięcie wyniku tylko do 19. Wydawało się, że w trzeciej odsłonie suchedniowianie "odpalą". Prowadzili już 6:0, Hetman doprowadził do remisu, ale ponowny zryw Orłów pozwolił im na objęcie prowadzenia 17:12. Niestety tym razem goście okazali się lepsi i trzeciego seta wygrali do 22. Szkoda straconych punktów, tym bardziej, że przez tę porażkę Orlicz stracił kontakt z czołówką. Najważniejsze jednak, że zawodnicy potraktowali ten przegrany mecz jako przypadek i zapowiadają walkę o kolejne punkty w Staszowie. MVP spotkania wybrano Mateusza Jędrycha z Hetmana, a wyróżnienie przypadło dla Kamila Drożdża.
Skład: Adrian Zatorski, Jakub Garbala, Rafał Erbel, Igor Parszowski, Bartosz Kosowski, Sebastian Nowak, Michał Dziarmaga, Marek Działowski, Maksymilian Marszałek, Tomasz Makuch, Kamil Dróżdż.