czwartek, 26 stycznia 2017

Park Handlowy w Suchedniowie

W Suchedniowie na terenie po dawnej Fabryce Urządzeń Transportowych powstaje Park Handlowy. W hali o powierzchni około 5 tys. metrów kwadratowych, którą wcześniej zajmowała firma Boryszew, trwają prace adaptacyjne. Po ich zakończeniu w Parku Handlowym będzie się mieściło 12 sklepów, w których zostanie zatrudnionych około 80 osób.
Powstanie tam również inkubator przedsiębiorczości dla początkujących firm, który będzie im pomagał w rozpoczęciu działalności gospodarczej i stawianiu pierwszych kroków w biznesie. Inwestor, Patryk Barucha na razie nie zdradza jakie firmy tam się znajdą, ale będą to marki, których nie ma w Suchedniowie. Wspomniany Park Handlowy będzie szóstym tego typu w kraju, w miastach do 10 tys. mieszkańców. Otwarcie planowane jest na przełomie kwietnia i maja. Być może nie będzie to ostatnia inwestycja Patryka Baruchy w Suchedniowie, ponieważ ten młody inwestor ma kolejne pomysły, ale o tym innym razem.
Kibice Orlicza powinni znać Patryka Baruchę z występów w naszym klubie. W sezonie 2012/2013 grał w biało-niebieskich barwach na boiskach IV ligi. W rundzie jesiennej wspomnianego sezonu rozegrał w Orliczu 12 meczów, a w zwycięskim meczu z Orlętami strzelił gola.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz