czwartek, 28 stycznia 2016

Siatkarze wygrali w Kielcach

W środę, 27 stycznia siatkarze Kajrox Orlicz odnieśli cenny sukces zwyciężając w Kielcach tamtejszy KU AZS Politechnikę 3:1. Spotkanie rozpoczęło się po myśli gospodarzy, którzy szybko zdobyli prowadzenie. Biało-niebiescy poderwali się do walki, dogonili rywali, ale końcówka należała jednak do studentów. W drugim secie wyrównana gra toczyła się do jego połowy, wtedy nasi odjechali na trzy punkty i utrzymali tę przewagę do końca. Decydujący dla losów meczu była trzecia odsłona. Emocji było co niemiara. Najpierw gospodarze prowadza 11:5, później Orły gonią, doprowadzają do 11:15. W decydujących piłkach studenci prowadzili 22:20 i wtedy rozgorzał bój pod siatką. Orlicz zdobył kolejne 5 punktów (!) i wygrał seta. Ostatni akord spotkania to znów prowadzenie kielczan, ale podobnie jak w dwóch poprzednich biało-niebiescy skutecznie finiszują i zgarniają trzy punkty.
KU AZS Politechnika Kielce - Kajrox Orlicz Suchedniów 1:3 (-19, 22, 22, 22).
Orlicz: Adamczyk, Kuźdub, Erbel, Zatorski, Kosowski, Działowski, Marszalek, Dróżdż.