sobota, 9 marca 2013

Punkt dla Orlicza

Siatkarze Orlicza przegrali w czwartek z Oświatą Solidarność w Kielcach 2:3. Biało-niebiescy weszli w mecz bardzo dobrze, wygrali pewnie dwa pierwsze sety do 19 i 21. Niestety w przypadku naszej drużyny sprawdziło się stare siatkarskie przysłowie "kto nie wygrywa 3:0 przegrywa 2:3".
Kolejne trzy sety zakończyły się wygranymi gospodarzy do 13, 17, 11. Suchedniowianie zaczęli popełniać błędy w przyjęciu i byli mniej skuteczni w bloku. W ostatecznym rozrachunku Orlicz, grając w składzie: Zatorski, Garbala, Belicki, Dziarmaga, Stępień, Kosowski, M. Marszałek, Dróżdż, P. Marszałek, Działowski zdobył jeden punkt, a to powinno zagwarantować w najgorszym przypadku 7. miejsce w III lidze.
Orły mają do rozegrania jeszcze trzy spotkania: 14 marca w Ostrowcu z SMS UKS Gump, 19 marca w Kielcach z Trans City Castorama i 4 kwietnia w Suchedniowie z Lerko Kielce.