niedziela, 17 kwietnia 2016

Hat-trick Dall'ary

Nie udał się debiut trenera Rota. Biało-niebiescy przegrali w Kunowie ze Stalą 0:2. Wynik został ustalony już w pierwszej połowie, obie bramki Orlicz stracił po stałych fragmentach gry, pierwsza z rzutu wolnego a druga po rzucie rożnym. Jednak sama gra nie wyglądała tak źle. Orlicz po 30 minutach powinien wykorzystać przynajmniej trzy okazje. Również w drugiej połowie biało-niebiescy byli stroną przeważającą, ale w ostatecznym rozrachunku liczy się to co w siatce.
Stal Kunów - Orlicz 2:0 (2:0)
Orlicz: Michał Ścisłowicz - Michał Bator, Dariusz Górecki, Mateusz Sikora, Robert Notzel (75' Damian Kita) - Krzysztof Rzeszowski, Karol Świtowski,  Marek Banaczkowski, Kamil Moskal (60' Maciej Banaczkowski) - Mariusz Galus (80' Daniel Kaczmarski), Mirosław Słoń
Wygrana juniorów
Bardzo dobry mecz juniorów, którzy wygrali z wiceliderem z Nowin 3:0 po bramkach Pawła Działaka (21' k.), Mateusza Tumulca (45') i Patryka Relidzyńskiego (82').
Orlicz - GKS Nowiny 3:0 (2:0)
Orlicz: Mateusz Ubysz - Maciej Matla, Bartłomiej Graba (85' Karol Kamiński), Damian Kowalik (30' Daniel Lasota), Paweł Działak, Dawid Zolbach (80, Maksymilian Frątczak), Piotr Mądzik (46' Damian Kita), Filip Czerwiński (70' Patryk Relidzyński), Krystian Matla, Mateusz Tumulec, Dawid Flantowicz.
Trampkarze wygrali w Brodach
Po zwycięstwie z Kamienną w Brodach 1:0 po bramce Wojciecha Obarskiego (46'), trampkarze Orlicza są już wiceliderem tabeli.
Porażka młodzików
Bez punktów wrócili młodzicy z Daleszyc, gdzie przegrali z tamtejszym Spartakusem 1:2.
W pierwszym wiosennym spotkaniu o mistrzostwo III ligi kobiet, nasze zawodniczki postarały się o niespodziankę remisując ze Stalą Kunów. Rywalki są wiceliderem tabeli i to one objęły prowadzenie, ale końcówka meczu należała do biało-niebieskich.
Orlicz - Stal Kunów 3:3 (1:2)
bramki dla Orlicza: Federica Dall'ara 34', 70', 72'
Agnieszka Walkiewicz - Martyna Gibała, Anna Grudniewska (60' Kinga Staszewska), Agnieszka Nowak, Patrycja Siadaczko (62' Aneta Latkowska), Wioletta Staszewska (65' Aleksandra Serek), Magdalena Żołądek (50' Małgorzata Janta), Róża Tokarska, Federica Dall'ara, Aleksandra Czarnecka, Magdalena Materek.