niedziela, 10 kwietnia 2016

0:4 Orlicza

Nie takiego wyniku spodziewali się suchedniowscy kibice - 0:4 na własnym boisku to klęska. O ile do przerwy utrzymywał się wynik bezbramkowy to po zmianie stron goście urządzili sobie ostre strzelanie i zdobyli bramki w 56, 70, 72 i 85 minucie.
Orlicz - Wicher Miedziana Góra 0:4 (0:0)
Orlicz: Michał Ścisłowicz - Michał Bator, Dariusz Górecki, Mateusz Sikora, Szymon Gryz (52' Damian Kita) - Krzysztof Rzeszowski, Karol Świtowski, Mariusz Galus (77' Piotr Mądzik), Maciej Banaczkowski, Marek Banaczkowski - Mirosław Słoń
Porażka juniorów w Małogoszczy
W drugim meczu rundy rewanżowej podopieczni trenera Mariusza Krzysztoszka ponieśli drugą porażkę. Co prawda strzelili pierwsze gole, ale rywal był zbyt mocny aby móc powalczyć o punkty.
Wierna Małogoszcz - Orlicz 5:2 (2:0)
bramki: Dawid Zbroja 82', Paweł Działak 89' (k)
Orlicz: Mateusz Ubysz - Maciej Matla (80' Karol Matla), Bartłomiej Graba, Paweł Działak, Piotr Mądzik (46' Damian Kita), Filip Czerwiński (75' Dawid Zbroja), Daniel Lasota, Damian Kowalik, Krystian Matla, Karol Kamiński, Maksymilian Frątczak (46' Radosław Żak).
Remis trampkarzy w Końskich
W pierwszym meczu trampkarze Orlicza postarali się o niespodziankę i przywieźli jeden punkt z Końskich. Biało-niebiescy przegrywali już 0:2, ale za sprawą Mateusza Tumulca (33', 64') doprowadzili do remisu.
Neptun Końskie - Orlicz 2:2 (2:0)
Orlicz: Jan Pająk, Kacper Piwowar, Wiktor Kalemba, Kornel Siewierski, Bartłomiej Biesaga, Adrian Januchta, Daniel Wasiak, Klaudiusz Tabiszewski, Wojciech Obarski, Błażej Turski, Mateusz Tumulec, Kamil Świat, Norbert Sołkiewicz.
Porażka młodzików
Do rywalizacji przystąpili również młodzicy starsi. W pierwszym spotkaniu przegrali w Suchedniowie z AP SKS Star Starachowice. Jedyną bramkę dla biało-niebieskich strzelił Kacper Tumulec (46').
Orlicz - AP SKS Star 1:3 (0:1)
Orlicz: Jan Fitas, Maciej Pająk, Miłosz Burys, Dawid Tabiszewski, Kacper Tumulec, Jakub Piasta, Wiktor Markiewicz, Kacper Sikora, Filip Włodarczyk, Dawid Białek, Gagik Caturjan, Olaf Maliszewski, Marcel Miernik, Łukasz Tumulec, Oliwier Pirot, Kacper Wcisło.