wtorek, 16 grudnia 2014

Julka Pajek najlepsza!

Julka na podium.
Na Ogólnopolski Turniej Badmintona do Suchedniowa w miniony weekend przyjechali zawodnicy z Łodzi, Bierunia, Warszawy, Starych Babic, Lublińca, Sarbic, Krakowa i Katowic.
W kategorii U-17 całe podium obstawiły nasze zawodniczki,zwyciężyła Wiktoria Dąbczyńska przed Izabelą Pajek i Zuzanną Glijer. W grze deblowej najlepsze były Zuzanna Glijer i Iza Pajek, drugie miejsce zdobyła Katarzyna Zięba, która grała z koleżanką z Łodzi Aleksandrą Kołodziej, a na trzecim stopniu podium stanęła nasza młodsza zawodniczka Aleksandra Pająk z partnerką z Sarbic Mileną Cichomską. W grze mieszanej Wiktoria Dąbczyńska wystąpiła z Jakubem Tembikowskim ze Starych Babic i wywalczyła drugą lokatę. Miejsce trzecie na podium przypadło Marcinowi Piwowarowi w deblu z Łukaszem Jabłońskim z Łodzi.
W kategorii U-13 najlepiej zagrała zawodnicza Orlicza utalentowana 10-letnia Julia Pajek, uczennica SSP nr.1 w Suchedniowie. Julka wygrała grę pojedynczą pokonując w finale Weronikę Szemplińską ze Starych Babic 21-16/21-13 i grę mieszaną, w której wystąpiła z Adamem Bibikiem z Łodzi i w finale wygrała z Jakubem  Mysłowskim /Pauliną Wudarską z Sarbic 21-12/21-8. Miejsce 2-gie na podium w tej kategorii w deblu wywalczyły Małgorzata Dulęba/Aleksandra Pawlukiewicz, Weronika Zięba miejsce 3-cie, a wśród chłopców Norbert Sołkiewicz /Andrzej Pięta również stanęli na 3-cim stopniu podium.
Najlepszą zawodniczką zawodów została Julia Pajek i Adam Bibik, którzy otrzymali pamiątkowe albumy o Suchedniowie. (Aleksandra Dąbczyńska).