poniedziałek, 27 października 2014

Trzy medale badmintonistek

Nasz debel Zuzia i Iza.
Kolejny bardzo dobry występ zanotowały badmintonistki Orlicza. Tym razem nasze zawodniczki przywiozły trzy medale z Międzynarodowych Mistrzostw Mazowsza "Mazovia Junior Cup 2014", które odbyły się w Płońsku w dniach 24-26 października. Złoty krążek wywalczyła Wiktoria Dąbczyńska w grze singlowej pokonując swoje rywali w decydujących bojach w pięciosetowych grach, w półfinale Oliwię Sochę (Jelenia Góra) 3:2 (11:8, 11:7, 7:11, 3-11, 11-7), a w finale Karolinę Władzińską (Piotrków) 3:2 (11:10, 4:11, 5:11, 11:3, 11:10). Srebrny medal Wiktoria wywalczyła w grze mieszanej z Robertem Cybulskim, przegrywając w finale z
Magdaleną Świerczyńską /Michałem Kikosickim (Przeźmierowo/Łódź) 1:3 (11:9, 8:11, 5:11, 9:11). Brązowy medal zdobyły deblistki Zuzanna Glijer/Izabela Pajek, które w drodze do finału uległy w piątym secie jedną lotką kadrowiczkom: Magdalenie Świerczyńskiej/Karolinie Władzińskiej 2:3 (11:8, 6:11, 11:10, 4:11, 10:11). Do strefy medalowej nie udało się awansować Katarzynie Ziębie.