niedziela, 13 kwietnia 2014

Porażka w Jędrzejowie

Fragment meczu z Naprzodem na jesieni.
O ile jesienią pisałem o kolejnych wygranych Orlicza, tak teraz są same porażki. Nie inaczej było w Jędrzejowie, gdzie Orły przegrały z miejscowym Naprzodem 0:1, tracąc bramkę w doliczonym czasie w pierwszej połowie spotkania. Mecz wyrównany z lekką przewagą miejscowych, którzy mieli więcej z gry, ale nie stwarzali sytuacji podbramkowych.  Biało-niebiescy mieli okazję na strzelenie bramki, ale według obserwatorów tego meczu, sędzia nie podyktował rzutu karnego dla Orlicza w 80 minucie za zagranie zawodnika gospodarzy ręką w polu karnym. Suchedniowianie mają kłopoty kadrowe i dla wielu niespodzianką może być gra Cheneshkova na pozycji stopera.
Naprzód Jędrzejów - Orlicz 1:0 (1:0)
1:0 Czarnecki Konrad (45+3)
Orlicz: Tkaczuk - Bator, Cheneshkov, Krogulec, Notzel - Gniaździński, Sułek (46. Tuśnio), Nowak, Grudniewski - Piwowar (65. Banaczkowski Maciej), Żakowicz.