poniedziałek, 2 grudnia 2019

JAKUB CHRZĄSZCZ ZNÓW NAJLEPSZY!

W niedzielę, 1 grudnia najmłodsi badmintoniści Orlicza zagrali w IV Wielickim Cup. Był to bardzo dobry występ, zakończony czterema medalami. Bardzo dobrą dyspozycję utrzymuje Jakub Chrząszcz, który wygrał w swojej kategorii wiekowej U-9. Przypominam, że nie tak dawno w Straszęcinie Jakub również był najlepszy. W tej samej kategorii na trzecich miejscach zawody ukończyli Piotr Sawicz i Wiktor Utczyk oraz w rywalizacji dziewcząt Gabrysia Turska. Tym razem z grup nie udało się awansować Olkowi Turskiemu i Miłoszowi Śniowskiemu, ale w kolejnych startach z pewnością będzie lepiej.
W kategorii U-11 żaden reprezentant Orlicza nie stanął na podium. W grach finałowych Radosław Rębak i Jan Bujnowski, zakończyli rywalizację na miejscach w przedziale 9-16, a Pola Andrzejewska i Zuzanna Turska na grach w grupach.
Gratulacje dla medalistów i brawa dla Wszystkich uczestników za sportową walkę. Podziękowania dla Wszystkich Rodziców za opiekę i zorganizowanie wyjazdu do Wieliczki !