wtorek, 10 grudnia 2019

UCZNIOWIE "TRÓJKI" NA TRZECIM MIEJSCU W ŚWIĘTOKRZYSKICH IGRZYSKACH MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W SZACHACH

W dniach 7-8 grudnia w Kostomłotach odbył się Finał Wojewódzki Świętokrzyskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej i Dzieci  w Szachach. Rozegrano 7 rund, w których wygrywając wszystkie mecze, można było zdobyć 7 punktów.   W kategorii klas szóstych w turnieju indywidualnym 18. miejsce zajął Aren Ghazaryan, który wygrał 4 spotkania, 21 miejsce zajął Karen Ghazaryan wygrał trzy mecze i jeden zremisował, a 30. był Dominik Grzelak 3 zwycięstwa. Startowało 41 zawodników. W tej kategorii wiekowej prowadzona była klasyfikacja drużynowa.
Suma zdobytych punktów w turnieju indywidualnym zagwarantowała naszej drużynie III miejsce w województwie.
W sobotnim  turnieju mikołajkowym dla najmłodszych wystąpił Filip Plicner zajmując 5.miejsce. W niedzielę Filip startował w Świętokrzyskich Igrzyskach Dzieci zajmując miejsce 10. Gratulujemy!