środa, 5 kwietnia 2017

Wyjazd Burmistrza do Francji

Burmistrz Cezary Błach, jako jedyny przedstawiciel jednostki samorządowej z województwa świętokrzyskiego, uczestniczy w wyjeździe studyjnym do Francji. Jest to w ramach projektu "Społecznie przede wszystkim" realizowanego przez Stowarzyszenia Na Rzecz Spółdzielni Socjalnych, dedykowanego Jednostkom Samorządu Terytorialnego. Jego celem jest zwiększenie liczby usług publicznych, których świadczenie leży w zakresie zadań własnych JST. 
W ramach działach projektowych zakłada się wypracowanie i wdrożenie nowych rozwiązań w zakresie realizacji polityk publicznych powstałych w wyniku współpracy z partnerami francuskimi w temacie zakładającym zwiększenie liczby usług społecznych świadczonych przez podmioty ekonomii społecznej.

4 komentarze:

 1. nie wiem czy to dobry pomysł, bo jak oni zobaczą w tej Francji z jak wybitnym fachowcem mają do czynienia to nie będą chcieli wypuścić go do nas z powrotem!

  OdpowiedzUsuń
 2. Wyobraźcie sobie, że szukam studentów, którym dam stypendium kilkaset euro i wyślę ich np. do Grecji i... w tym roku nie znalazłem chętnego Polaka. Ponieważ miałem pieniądze i musiałem kogoś wysłać więc wysłałem studentów z Ukrainy... tylko oni się zgłosi...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. to może niech Pan spróbuje ich wysłać do USA, Kanady albo chociaż Anglii czy Niemiec:)

   Usuń
  2. mnie tam się podoba, że studenci nie rzucają się na pierwsze z brzegu wyjazdy, jak ja studiowałam to Grecja była atrakcyjna ale widać trochę się od tego czasu zmieniło

   Usuń