wtorek, 11 kwietnia 2017

Julia Pająk i Julia Pajek wygrały w Katowicach

Od piątku do niedzieli, 7-9 kwietnia w Katowicach był rozgrywany Ogólnopolski Turniej Grand Prix, w którym udział wzięli reprezentanci Orlicza. Najlepiej zagrały Julia Pająk i Julia Pajek, które w deblu wygrały w kategorii młodzika młodszego. Drugą lokatę wywalczyła Aleksandra Pająk grając w parze z Beatą Mycek (Stal Nowa Dęba) w juniorach młodszych. Tuż za podium na czwartym miejscu zawody zakończyła Katarzyna Zięba z Weroniką Kościółek (Technik Głubczyce) w rywalizacji juniorek.
młodzik młodszy U-13
Debel Julia Pająk/Julia Pajek w finale wygrał z Janiną Kulawiak/Martą Styczyńską (AZS Uniwersytet Warszawski) 2:0 (18, 16). W singlu Julia Pajek w ćwierćfinale trafiła na późniejszą mistrzynię i ostatecznie zajęła miejsce w przedziale 5-8.
młodzik U-15
Weronika Zięba zakończyła swoje gry w singlu i deblu w fazie grupowej.
junior młodszy U-17
Deblistki Aleksandra Pająk/Beata Mycek (Stal Nowa Dęba) przegrały w finale z Magdaleną Kulską/Zuzanną Parysz (Unia Bieruń) 0:2 (-17, -12). W singlu Ola w ćwierćfinale trafiła na późniejszą mistrzynię i zajęła ostatecznie miejsce w przedziale 5-8.
junior U-19
Debel Katarzyna Zięba/Weronika Kościółek (Technik Głubczyce) w finałowej rozgrywce zajęły czwartą lokatę. W singlu Katarzyna odpadła w fazie grupowej.