środa, 3 lutego 2016

Wygrana siatkarzy z 7NT

We wtorkowy wieczór, siatkarze Kajrox Orlicz podejmowali we własnej hali sportowej drużynę 7NT Jędrzejów, z którą przegrali w pierwszej rundzie 0:3. Biało-niebiescy w pełni się zrewanżowali i odprawili gości w trzech setach.
Początek meczu był nerwowy w wykonaniu naszych zawodników, przyjezdni prowadzili nawet 17:14, ale w tym momencie "zaskoczyło", Orły doprowadziły do remisu i skutecznym finiszem zapewnili sobie zwycięstwo. Drugi set przeszedł bez większych fajerwerków i zakończył się pewną wygraną suchedniowian. Podobnie było w trzecim secie, w którym przy wyraźnym prowadzeniu na parkiet weszli zmiennicy i goście zbliżyli się na dwa punkty (23:21), ale na więcej ich nie było stać i trzy punkty zostały w Suchedniowie.
Siatkarze dziękują swoim sympatykom, którzy zagrzewają ich do walki. MVP spotkania został wybrany Marek Działowski.
Orlicz - 7NT Jędrzejów 3:0 (20, 16, 22).
Skład: Adamczyk, Kuźdub, Erbel, Zatorski, Kosowski, Działowski, Marszałek, Mazurkiewicz, Sobolewski.
Po rozegraniu 10. spotkań Orlicz zajmuje piąte miejsce mając 16 punktów i nie są bez szans na trzecią lokatę. Wydaje się, że najważniejszym pojedynkiem będzie mecz z Siatkarzem Staszów w Suchedniowie.